Andělské náušnice s minerály Archanděl HANIEL
Andělské náušnice s minerály Archanděl HANIEL

Andělské náušnice s minerály Archanděl HANIEL

Zhotovené z minerálů vhodných pro Archanděla HANIELA:

KŘIŠŤÁL, APATIT, TYRKENIT, TYRKYS-pravý

Délka včetně uzavírání je cca 6,5 cm.

93,00 Kč
Počet

  Balení zboží - speciální materiál

proti poškození při přepravě

  Doručení Českou poštou

Zboží skladem 2-3 pracovní dny

Popis

Lze zkombinovat se shodným náhrdelníkem a náramkem pro tohoto anděla.

V mé nabídce naleznete také další náušnice pro ostatní Archandělé...

------------------------------------------------------------------

HANIEL jeho barva je tyrkysová

Napomáhá vyjádření sebe sama prostřednictvím pocitů a citů.

Haniel je archanděl božské komunikace prostřednictvím jasného vnímání. Je to anděl válečník. Jeho autorita napomůže dosáhnout poslání, které má duše. Tímto poslání je velebení Boha, čest, láska a kontakt s Bohem pomocí víry ve vlastní schopnost dosáhnout tohoto spojení. Tím budete rovněž inspirovat ostatní. 
Tyrkysový paprsek archanděla Haniela vám dodá sílu a vytrvalost ve chvíli, kdy na vás dopadne slabost. Haniel je ochráncem duše. Přináší ctnost, odhodlání a dodává energii nutnou k naplnění dharmy (což znamená dosáhnout osvícení tím, že se očistíme od iluzí).
Můžeme dosáhnout pochopení rozpínavosti a skutečné svobody duše, jaké můžeme dosáhnout, kdybychom si nenechali omezovat své obzory.
Působí příznivě při dýchacích potížích, znovu aktivuje zesláblý imunitní systém. Pomáhá při únavě, problémech s tělesnou hmotností, vysokým krevním tlakem, bolestí krku, ztuhlým krkem, bolestmi hlavy, nervovými problémy a závratí. Přináší citovou svobodu a víru ve vlastní skryté síly. Konejší nervy a funguje jako přirozený uklidňující a tišící prostředek. Pomáhá při citových bouřích tím, že dokáže uvést emoce do rovnováhy. Pomáhá proti návalům paniky. Pomáhá při upřímné komunikaci - od srdce. Rozšiřuje duchovní obzory a překonává životní překážky (dokonce i negativní síly zla).

!!! VYBRALI  JSTE  ŠPERKY  JAKO DÁREK ? JE MOŽNÉ DOKOUPIT  DÁRKOVOU  KRABIČKU  Z  MÉ  NABÍDKY ZDE !!!!

Detaily produktu