SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN
SVÍCEN

SVÍCEN VNITŘNÍ DÍTĚ v dárkové krabičce

Skleněný svícen na čajovou svíčku  zdobený třpytivými kamínky.

rozměr: 8 x 8 cm

DÁRKOVĚ ZABALEN DO PEVNÉ SVĚTLE MODRÉ KRABIČKY 10x10cm

/pokud si přejete jinou barvu krabičky, neváhejte mě kontaktovat/

svíčka není součást balení

Na přední straně je obrázek, na zadní straně text.

318,00 Kč
Počet

  Balení zboží - speciální materiál

proti poškození při přepravě

  Doručení Českou poštou

Zboží skladem 2-3 pracovní dny

Popis

Poselství obrázku:

MĚJME SE RÁDI, HRAJME SI A NEBOJME SE BÝT NĚKDY JAKO DÍTĚ, RADOVAT SE JAKO DÍŤE !!!!!

Vnitřní dítě

je pramenem kreativity, intuice, zvědavosti a sexuality.

Často se lidé necítí dobře sami se sebou. Může to být tím, že se s námi necítí dobře a v pořádku také naše vnitřní dítě. Tak, jak s námi bylo zacházeno, když jsme byli malí, tak máme obdobně tendenci zacházet sami se sebou v dospělosti. Pokud jsme v dětství pod tímto vlivem výchovy a přístupu, cítívali emocionální bolest, pak ji zcela obdobně zažíváme i nyní, když se sebou nevlídně zacházíme.

Vnitřní dítě je část našeho já, která by měla být hravá, kreativní, prožívat žití šťastně a zvídavě. V důsledku traumat z dětství a dospívání se však u mnohých z nás oddělila tato dětská část od vědomé části psychiky. Řada z nás si nese z dětství určité bloky, traumata, nepříjemné pocity a problémy. Většina z nás zažila již v dětství nepříjemné situace – výsměch, ponížení, nezájem, problémy v rodině, rozvod, násilí, smrt blízké osoby,... Pravděpodobně větší část těchto traumat v nás zůstalo nezpracovaných a ovlivňují tak i náš současný život. Občas i ti z nás, kteří prožili hezké dětství, se přesto mohou při setkání se s vlastním vnitřním dítětem, zažívat nepříjemné pocity.

Od malička se totiž učíme a snažíme být milí, vyhýbat se negativním pocitům a jejich projevům, aby nás okolí milovalo a přijímalo. Z obavy, že nás okolí nepřijme takové, jací ve skutečnosti jsme, stále nejsme schopni se přijmout a dokola opakujeme ty stejné chyby...

Na obraze je zobrazeno 7 základních čaker

Detaily produktu